Adrasan Changa Bungalows & Hotel

Adrasan’da Lüks Tatil İsteyenlere..

Adrasan Changa Bungalows & Hotel Adrasan’ın en özel butik işletmelerinden birisidir. Balkonundan Adrasan Koyu’nu karışınıza alıp içkinizi yudumlamak istemez misiniz ? Odaları ister otel konseptinde isterseniz de bungalov tarzında seçebilirsiniz. Konfor açısından oldukça üst düzey odalara sahip ve sizin rahatınız için birçok detay düşünülmüş. Eğer tatil için bütçe sorununuz yoksa Adrasan Changa Bungalows & Hotel’i tavsiye ederiz.

 

 

14 standart oda, 4 aile odası, 6 ahşap bungalov ve 1 suitten oluşan; toplam 25 oda 75 yatak kapasi ile Antalya’nın denizin ormanla buluştuğu en güzel koylarından biri olan Adrasan’da hizmet vermektedir.

Otelimiz 2 bölüme bölünmüş olup; birinci bölüm ahşap bungalovlarında bulunduğu denize sıfır bölüm, İkinci bölüm ise 50 metre arkadaki otel bölüm olarak oluşturulmuştur. Bütün odalarımızda klima, duş, wc, saç kurutma makinesi, balkon ve 24 saat sıcak su standartlarımız dahilindedir. Restaurantımızda wireless, bazı odalarımızda uydu ve TV yayını da hizmetlerimiz arasındadır. Ayrıca otopark konuklarımızın ücretsiz kullanımına sunulmuştur.

Adrasan’da tatil sürenizde gerçekleştireceğiniz tüm aktiviteler yine otel personelimiz tarafından sizlere sağlanacaktır. Birçok aktiviteyi aynı anda yapabileceğiniz Adrasan’da, gerçekleştirebileceğiniz aktiviteleri “Aktivitelerimiz” bölümünden inceleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz: