Adrasan Koyları Tekne Turu

Adrasan’da yapılabilecek en keyifli aktivitelerden biriside tekne turlarıdır. Adrasan koyu deniz sevenler için mükemmeldir ama Adrasan çevresindeki koylar çok daha eşsiz güzellikleri barındırırlar. Bakir , tertemiz ve turkuaz renkteki koylarda denize girmeye doyamazsınız.

adrasan-tekne-turlari (1)Adrasan’dan kalkan tekneler genellikle günübirlik turlara çıkmaktadırlar. Sabah 9 gibi hareket eden tur tekneleri akşam saatlerinde geri dönerler. Koylarda molalar verilir ve tura çıkanlar denizin tadını çıkarırlar. Öğlen yemeği teknede balık yenir. Gün içinde çay, kahve, sıcak içecekler veya alkollü içecekler için tekne içinde bar bulunur.

Adrasan dan tekne turuna çıkmak istediğimiz zaman 2 farklı tur seçeneği bulunmaktadır. Bunlar 1.siAkseki Koyu, Sazak Koyu , Ceneviz Koyu, Korsan Koyu ve Aşk Mağarasının bulunduğu koylar turu 2.si Ada turu olmak üzere 2 tane ada plajı, 1 tane adanın ismini aldığı buz gibi kaynak suyu nun aktığı bölge, Amerikan koyu ve fener koyuna uğranmaktadır.

Turlarımız yemekli olup balık levrek yada çipura,salata ve spagetti servisinden oluşmaktadır. Ayrıca çay ve bisküvi ve meyve servisimiz bulunmaktadır.turlarımızda ailenizden birisi gibi karşılaşacağınız kaptan ve ekibiyle karşılaşacaksınız. Her koyda yüzme molaları ile Akdenizin sıcak sularında ferahlayacaksınız.

Adrasan Tekne Turu için Yusuf Kaptan’ı arayabilir  fiyat bilgisi veya çeşitli konularda bilgi alabilirsiniz. Yusuf Kaptan 14 metrelik Suluada teknesi ile Adrasan’da sizlere hizmet veren bir teknedir ve bizimde tavsiye edeceğimiz tecrübeli bir isimdir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz: