Adrasan Portakal Bahçesi

Adrasan Portakal Bahçesi isminden de anlaşılacağı üzere sımsıcak bir işletme. Bahçesi olsun odaları olsun ortamı olsun, her şeyi ile içinizi ısıtacak ayrılmak istemeyeceğiniz bir yer. Portakal ağaçları içesinde yemyeşil kocaman bir bahçesi var ve bungalov tarzı ağaç evleri bu bahçede bulunuyor. Odanızın kapısından çıktığınız anda sizi yemyeşil bir ortam bekliyor. Odalar tamamen ahşap, ağaç ev şeklinde tasarlanmış. Yemeklerin lezzeti ise uzun süre damağınızda kalacak. Fiyat konusunda da oldukça makul olan Adrasan Portakal Bahçesi orta bütçe ile yapılacak en güzel tatilin adresi.

İster serin klimalı odanızda ister portakal ağaçları arasındaki köşklerde veya hamaklarda uzanarak huzur içinde doğayı dinleyerek gerçekten dinlenmek ne demek burada yaşayacaksınız. Sabahları doğal köy ürünlerimizle hazırlanmış kahvaltılarınızı yiyerek güne zinde başlayacaksınız.

Portakal bahçesi Antalya şehrinde Adrasan’da beldesinde portakal ağaçları arasında kurulmuş ağaç evlerden oluşan çok güzel bir aile işletmesidir. Portakal ağaçları ve rengarenk çiçekler arasında yer alan içleri geniş ve tertemiz olan 16 adet bungalovumuzda konaklama yapmaktan zevk duyacaksınız. Bungalovunuzun camından uzanıp portakal koparacak ve ferahlatıcı portakal ve çiçek kokularını duyarak balkonunda kitabınızı okuyacak, keyifle içeceğinizi yudumlayacaksınız.

İşletmemiz denize 200mt mesafededir. Ağaçlar arasında 3 dakikalık keyifli bir yürüyüşle kendinizi temizliği ile meşhurAdrasan’ın masmavi denizinde bulacaksınız. Küçük yuvarlak çakıl taşları ve deniz kabuklarıyla bezenmiş göz alabildiğine uzun sahilde güneşlenip bunaldığınızda kendinizi denize atacaksınız.

İsteyen müşterilerimiz Portakal Bahçesi’ne ait 12 mt boyundaki ATICI teknesi ile Adrasan’ın birbirinden güzel koylarını keyifle gezebileceği tekne turlarına katılabilir. Sabahları yola çıkan teknemiz koylara uğrayarak yüzme molaları veriyor öğlen yemek ikram edildikten sonra akşama kadar diğer koylara da uğrayıp eğlenceli müzikler eşliğinde Adrasan çevresinin doğal güzelliklerini gözlerinizin önüne seriyor.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz: